O nas

Zajmujemy się kompleksową obsługą reklamową i drukarską firm oraz osób indywidualnych. W branży działamy od 15 lat, więc nabyliśmy dużo doświadczenia związanego z prowadzoną przez nas firmą. Stale również podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe i techniczne które wprowadzamy do naszej pracy, dzięki temu zapewniamy najnowsze trendy oraz niezawodne działanie i doświadczenie.

Głównym założeniem firmy w działaniu z klientem jest precyzyjne wykonywanie zleconych różnego typu reklam, oddających mocny przekaz trafiającym do państwa klientów.

Wykonujemy prace w pełnym zakresie obowiązków – od projektu aż po realizację. Działamy na prostych przekazach, które usilnie oddajemy w naszych projektach.

O firmie Sowa Reklamy
Doświadczenie

W branży działamy od 15 lat, więc nabyliśmy dużo doświadczenia związanego z prowadzoną przez nas firmą, obsługującą firmy oraz osoby prywatne.

Jakość

Przemyślane rozwiązania, wysokiej jakości materiały oraz solidnie wykonana praca gwarantują, że nasze reklamy i wydruki będą służyły przez wiele lat!

Terminowość

To jeden z naszych atutów! - Czasami zarywamy nocki aby nasz klient był zadowolony z terminu i czasu wykonanej pracy :-)

O firmie Sowa Reklamy

Stań się widoczny

''Aby klienci do Ciebie przyszli – najpierw muszą o Tobie wiedzieć'' – w tym pomagamy i to zapewniamy naszą pracą. Tworzymy wszelkie reklamy wewnętrzne oraz zewnętrzne wraz z montażem.

Jakość

Przemyślane rozwiązania, wysokiej jakości materiały oraz solidnie wykonana praca gwarantują, że nasze reklamy będą służyły przez wiele lat!

Jak złożyć zamówienie

1

Złóż zamówienie lokalnie lub poprzez e-mail dostarczając nam potrzebne informacje zlecenia.

2

Mądrze i szybko działamy przygotowując: ewentualne pomiary, wizualizacje, projekty.

3

Sprawdź przygotowany przez nas projekt i zaakceptuj go lub poinformuj o ewentualnych poprawkach.

4

Odbierz zamówienie lub ustal ewentualny termin montażu.

5

Razem cieszmy się efektem wspólnej pracy.

Skontaktuj się z nami